İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

 JALUZİ PERDE MODELLERİ

Jaluzi perde modelleri.

Ofisiniz ve çalışma mekânlarınız sizi yansıtan alanlardır. Kimimiz evimizde geçirdiğimizden fazla zamanı çalıştığımız mekânlarda jaluzi perde yaptırıp ortama renk katarız. Böyle olunca dekore ederken gereken önemi vermeliyiz. Mekânların dekorasyon stilleri orada oturan veya çalışanların kişiliklerini yansıtır. Nasıl ruh hali ise oldukları hakkında bize bilgi verir. Mobilyalar, zemin kaplamaları, duvar boyaları, aksesuarlar ve tüm detaylar özenle seçilmelidir. Bunların önemli detaylarından biride perdelerdir. Evlerde ve çeşitli mekânlar kullanılan perdelerin farklı olabilir. Ofislerde çok mekanizmalı modelleri yapılabilir. İşte mekanizmalı modelleri, işyerlerinde, ofislerde, evlerin mutfak ve tüm çalışma tercih edebilirsiniz. Seçilmiş her modelin fiyatları farklı olur.

JALUZİ PERDE NASIL SINIFLANDIRILIR

Jaluzi perde modelleri iki gruba ayrılır. Bir metal olan modelleri iki ahşap modelleridir. Metal jaluzi perdeleri tercih ederken mikronu kalın ve sık olmasına dikkat edin. Bu modelleri kırılgan yapıya sahiptir. Ahşap alırken ahşabın kalitesi ve vernikli olmasına dikkat edin. Gerçi ahşap olan perdelerin maliyetinin yüksek olmasından dolayı ahşap görünümlü metal üretilmeye başlandı. Metal modelleri hem ahşap görüntüsü vermekte hem de maliyet olarak daha avantajlı gelmektedir.
perdeler balkonlar, mutfaklar, iş yerlerinde, ofislerde, restoranlar ve kış bahçelerinde çok tercih edilen modelleri arasındadır. Hazır olarak satıldığı gibi istenilen ölçülerde yapılabilir. Yapı marketlerinde satılan ürünler, slâytları metal yerine plastik kullanırlar ve ömürleri daha kısa olur. Ayrıca hazır modelleri alırken ölçülerine dikkat edilmelidir. Çünkü bu çeşitlerde belirli ve standart ölçülerde satılır. Cam ölçülerinize uyma ihtimali biraz düşüktür. Alınan hazır ürünler daha sonra montaj fiyatları eklendiğinde özel sipariş ile aynı değerde olur. En doğru seçim özel ve sizin camınıza uygun ölçülerde yapılmasıdır. Böylelikle sonra problem olduğunda en azından alınan perde için servis alınabilir.

KULLANILAN MALZEMEYE GÖRE FİYATLANDIRMA

Jaluzi perde modellerinin fiyatları kullanılan malzemeye ve mekanizma kalitesine göre değişir. Mekanik aksamların ve yedek parça fiyatları farklı farklıdır. Ahşap olanların perde ile metal olanların da değişkendir. Mekanik aksamın marka ve garanti koşulları da perde fiyatlarında etkendir. Kalın, ince olması, simli, düz veya desenli olması da modellerin fiyatları konusunda bilgi verir. Eğer model size yüksek gelirse size maliyeti ucuz ürünler sunabiliriz. Firmamızda satılan jaluzi çeşitleri her keseye hitap etmektedir.

TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Önemli konu ise nasıl temizlendiğidir. Temizlik işlemi her mekânın konumuna göre değişir. Nasıl iş yapıldığı, yüksek ya da alçak zeminde olduğu, mekanda sigara içilip içilmediği temizlik süresini direkt olarak etkiler. Jaluzilerinizi nemli bezle silebilir veya küvet benzeri yerde elde yıkayabilirsiniz. Temizleme işlemi yapılırken slâytların kırılmamasına özen gösterilmelidir. Firmamız temizlik hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bizi arayınız.

 

Diğer Perde Modellerimiz