İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

BRİLLANT TÜL MODELLERİ

 brillant tül modelleri.

 

Brillant tül perde modelleri kartelâsı evimizin tüm odalarına hitap edilecek şekilde hazırlanır. Kartelâlar her yeni yılın dekorasyon trendleri göz önünde bulundurularak şekillenir. Yaşam alanlarımızda huzur verici bir etki yaratmak için renk kombinasyonlarını gözden geçirmek gerekir. Örneğin hanımların zamanların en çok geçirdiği mekanlardan biri olan mutfaklar da yaratıcılık gerektiren iştah artırıcı mekanlar olduğundan kırmızı, turuncu ve bunlarla kombine edilecek renkler tercih edilmelidir. Bu bağlamda brillant tül modelleri renk kombinasyonları göz önünde bulundurularak yenilenmektedir.

Perdelerin desensiz çeşitlerinin yanlarına dekoratif fon perde yapılacak ise, bunlar desenli veya düz kumaşlardan seçilebilir. Fonluk kumaşlar seçilen ürünlerin renkleriyle kombin edilmelidir. Brillant tül modelleri arasında bu yıl en çok kordoneli, sedefli ve sakallı çeşitleri satılmaktadır. Gruplar zemin ve desen kalitesine göre fiyatlandırılır. Brillant perde fonluk kumaşlarda desen ve dokumasına göre fiyatlandırılır. Düz ve desensiz modelleri daha uygun desenli ve sakallı kumaşların fiyatları biraz daha pahalıdır. Yılın belirli dönemlerinde yapılan indirimleri takip ederek ucuz fiyatlara mal edebilirsiniz.

Brillant tül perde modellerinizi makinenizde ılık su ile yıkayabilirsiniz. Kurulama işlemi kesinlikle makine yapılmaz. Nemli olarak çıkarılan tüller hemen asılarak kendi halinde kurumaya bırakılır. Zeminin kalitesi ütü istemeyen ürünler tercih edilebilir. Böylece ütü problemi tamamen ortadan kalkmış olur. Fransız danteli ve döner zeminli ürünler örnek olarak sıralanabilir. Kuru temizleme yapılması gereken modelleri kesin suretle yıkanmamalıdır. Eğer yıkanırsa tül kendi özelliğini kaybeder ve normal duruşunu vermez. Ayrıca kullanım ömrü kısalmış olur.

 

Uygulanmış tasarımları incelemek için tıklayınız.

 BİLGİ HATTI : 0216 371 06 05

 

 

Diğer Perde Modellerimiz