İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

TÜL ÇEŞİTLERİ

 

Tül çeşitleri.

 Her ne kadar her gün yeni bir model ve çeşit çıksa da klasik tül modası hiç bir zaman geçmez. Tüller camımızın giysisi ve aksesuarlarıdır. Evlerimiz tüllerle daha canlı ve şık bir görüntü alır. Çeşit, renk tül çeşitleri vardır. Tül çeşitleri dokuma ve kullanılan malzemeye göre isim alır. En bilindik tül çeşitleri vual, kesme, Grek ve organze tüllerdir. Tül çeşitleri fiyatları özelliklerine göre faklılık gösterebilir. Tül çeşitleri ve modelleri seçimi yapılırken mekânın tüm öğeleri göz önünde bulundurulur. Tül, gündüz mekânın içerisini göstermez ama size dışarıyı izleme imkânı sağlar. Ama hangi tül çeşitleri seçilirse seçilsin altına mutlaka saten veya stor perde güneşlik yapılmalıdır.
Tüller ve kumaş çeşitleri özelliklerine göre temizlenmelidir. En bilindik yöntem çamaşır makinesinde ılık su ile yıkanmasıdır. Bazı tül çeşitleri yıkandıktan sonra hemen nemli olarak asılırsa ütü istemezler. Ama organze zeminli tül çeşitleri makin ada yıkanırsa mutlaka ütü gerektirir. Ütüden kurtulmak isterseniz fransız danteli veya grek zeminli tül çeşitleri tercih ediniz. Bazı tül çeşitleri ise mutlaka kuru temizleme yapılamalıdır. Eğer kuru temizleme tavsiye edilen çeşitler makin ada yıkanırsa tül artık ömrünü tamamlar.
Tül çeşitleri fiyatları ise kullanılan zemin, dokuma ve desen kalitesine göre faklılıklar gösterir. Bazen zemin, bazen dokuma kimi zaman da işleme fiyatları hakkında bize bilgi verir. Eğer zemin, dokuma ve desen çok kaliteli ise fiyatları çok yüksek olur. Tül çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.
Tül çeşitleri ve modelleri için
tıklayınız

Diğer Perde Modellerimiz