İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

 GÜNÜMÜZDE EV TEKSTİL SEKTÖRÜ ve PERDECİLER

istanbuldaki perdeciler

 Yaşam alanlarımızı dekore ederken başvurduğumuz kalemlerden ilk akla geleni ev tekstili ve perde sektörü gelmektedir. Evimizin tamamlayıcı aksesuarları ve mahremiyeti sağlayıcı ürünlerin başında gelir. Yeni bir eve taşındığınızda ya da mevcut evinizin tadilatını bitirdikten sonra başvurulan yer perdeciler olur. Önce tek mağazalar gezilir. İnternetten araştırma içine girilir. Seçilen modellerin kullanımının nasıl olduğu sorulur. Fiyat makul gelirse evinizin giysileri için sipariş verilir.

Geçmişte manifaturacı ismiyle bilinen kumaş kokulu mağazalara sahip perdeciler artık modacı ve tasarımcı olarak karşımıza çıkıyor. Kendini devamlı yenileyen kreaksiyon gibi onlarda kendini devamlı yenilemektedirler. Fuarlar gezilmekte dekorasyon ve mimari dergiler okumaktadırlar. Kısacası yenidünya düzenine onlarda ayak uydurmaya çalışmaktadırlar. Başarılı oldukları kesinlikle kabul edilmelidir. Vitrinler daha modern hale şekle getirilmektedir. Dağınık top kumaşlarıyla dolu raflı mağazaları, artık birer dekorasyon harikası kabul edilebilir.

Ülkemizde dokuma tekstil sanayi Bursa ve Denizli çevrelerinde konuşlandırılmıştır. Haliyle büyük toptan perdeciler de bu bölgede bulunur. Öte yandan İstanbul her zaman olduğu gibi yine perakende merkezi sayılabilir. Büyük markalar lojistik ve yönetim birimlerini genelde bu çevrelerde yer edinmişlerdir. Tabi ki ulaşımı ve ihracata çok uygun olması etken faktörlerin başında gelir. Markalar Taç, Brillant, Verdi, Vinaldi, Homeart, Drappe, Premier isimleri ile tanınırlar. Her sene mayıs ayında düzenlenen fuarda perdeciler ürettikleri ve tasarladıkları ürünleri sergiye çıkarırlar. Aldıkları tepkilere göre üretimlerine yön verirler. Firmamız tarafından tasarlanan modelleri incelemek için tıklayınız.

 BİLGİ HATTI: 0216 371 06 05

 

 

 

 

 

Diğer Perde Modellerimiz