İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

PERDE MODELLERİ 2013

 

 Yeni yılın moda renkleri ve tasarımları ile ilgili olarak dekorasyon dergilerini incelemek ve fuarları gezmek mümkündür. Daha önceki senelerde yapılmış örneklerin resimleri de sizi belirli şekilde fikir sahibi yapabilir. Perde modelleri 2013 yılında dekorasyonun en önemli kalemleri arasında gösterilmektedir. Modern tasarımlar ve mekanizmalı uygulamalar çok fazla tercih edilecektir. Görsellikten öte işlevselliği ön planda tutan tasarım uygulamalar revaçta olacaktır.

Perde Modelleri Çeşitleri Ve Markaları

 Japon, katlamalı, zebra, pano fon, ip yine bunlarla uyum içinde olan stor perde modelleri ve diğer kumaş çeşitleri 2013 yılında tüm mağazalarda yerini alacaktır. Mekanik aksamlı ürünlerden hoşlanmayanlar için Taç Brillant Verdi Linens vb öncü firmalar Fransız danteli tül çeşitlerini üretmeye devam edecektir. Zira bunlar salon ve yatak odalarında en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Önümüzdeki sene kreasyonları sıklıkta göreceğiz. Güneşlik saten kumaşların yerini tamamen stor çeşitleri alacaktır.

2013 Perdelerin Seçime Göre Fiyatlandırılması

 2013 yılı perde modelleri siyah gri ve bunların tonlarının yanı sıra pastel pudra renkleri modası devam edecek gibi görünmektedir. Bunlara rağmen mutfaklar her zaman olduğu gibi renkli ve cıvıl olacak. İp ve zebra storun farklı kumaş modelleri ile mutfaklarınıza stil kazandırabilirsiniz. 2013 yılı perde fiyatları için şimdiden bir şey söylemek biraz zor. Çünkü dünyayı etkisi altına almış olan küresel kriz ortamının ne getireceği kestirilemiyor. Bütün sektörleri etkisi altına alan bu olumsuz durum fiyatlar hakkında yorum yapmamızı engelliyor.

PERDE MODELLERİ 2013

 

Diğer Perde Modellerimiz