İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

UCUZ PERDE

Ucuz perde.

 ucuz tül perdeler

 

Aksesuar ve dekorasyon öğeleri evlerimizi tamamlayan ve güzellik katan unsurlardır. Bazen çok küçük dokunuşlar yaşam alanlarımızda çok farklı bir etki yaratabilir. Yaşadığımız mekânlarda kullanılan tüm öğeler bizim nasıl biri olduğumuz hakkında fikirler verir. Kimi zaman modellerle kimi zaman kullanılan renklerle güzel bir hal alır. Ucu tülleri hazır olarak yapı marketlerden bulabilirsiniz. Ancak bunlarda pile yoktur, genelde büzgülü olarak dikilmiştir. Diğer bir dezavantajı ise standart ölçülerde olmasıdır. Ucuz diye aldığınız bu ürünlerin ölçüsü büyük bir olasılıkla camınıza uymayacaktır. Ucuz olarak aldığınız tüllere tadilat yapılması çok büyük bir ihtimaldir, tadilat maliyeti de eklendiğinde bunun böyle olmadığını göreceksiniz.
Bizim size tavsiyemiz, mağazamızda fiyatları diğer ürünlere göre en ucuz tüllerden camlarınızın ölçülerinde özel olarak diktirmenizdir. Ölçü, dikiş ve servis firmamız tarafından karşılanacağı için fazla zaman harcamamış olursunuz. Örneğin iyi bir Fransız danteli 50 tl den başlar ve bu çoğu zaman müşterilerime pahalı gelmektedir. Alternatif olarak düz keten veya kesme tül fiyatları ise 10 tl ile 15 tl arasındadır. Bu tüllerden yaptırırsanız biraz daha ucuza mal etmiş olursunuz. Saydığım bu tülleri de uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yani bir iki yıllık ömrü yoktur. Ucuz olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Ucuz veya pahalı olması üzerindeki desen işçiliği ve marka değeri ile ilgidir.
Ucuz perde satışı mağazamızda mevcuttur. Yılın belirli dönemlerinde üretimi duracak olan ürünleri indirimli ve ucuz olarak müşterilimize sunmaktayız. Hatta bunlar için ayrı bir reyonumuz bile mevcuttur. Mekânları dekore ederken çok ucuza da kaçılmaması önemlidir. Çünkü ucuz tül bir müddet sonra aşınabilir, ütü isteyebilir, desen kayması olabilir. Şu anda kesme tül, grek Fransız danteli, düz tergal tül ucuz modellerdendir. Her gün yeni bir çeşit ve model üretildiği için ilk çıkan ürünler daha pahalıdır. Desen ve model eskidikçe fiyatı da daha ucuz hale gelir.

 

 

Diğer Perde Modellerimiz