İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

ZEBRA PERDE MODELLERİ

zebra stor tül perde fiyatları

 

Zebra perde modelleri çeşitlerinin fiyatları

zebra perde

Çağımızın en büyük problemi aşırı tüketim ve çıkan bir üründen kısa süre sonra alternatifinin üretilmesidir. Zebra perde modelleri böyle ürünlerdendir. Aslına bakılırsa biz bile artık yetişemiyoruz. Tüketicilerde daha yenisini alma merakı üreticileri yenilerini üretmeye sevk ediyor. Bunlar için çok maliyetli arge çalışmaları yürütülüyor. Ev dekorasyonu da bundan tabii ki nasibini alıyor. Showroomlarda her gün yeni ve faklı tasarıma sahip ürünler bulmak mümkün.

Zebra Perde Fiyatları ve Montajı


Zebra perde modelleri böyle bir ürün olmuştur. Ama kısa sürede çok yapılanlar arasında yerini almıştır. Mekanizmalı modellerdir. Kısaca kaset sisteminin çalışma mantığıyla çalışır. Tek ürünle hem tül hem de güneşlik görevi görür. Zincirle hareket ettirilir. Mekanizması hemen hemen stor mekanizması aynıdır. Dar ve montaj yerinin sıkıntılı olduğu mekanlarda çok iyi sonuçlar vermektedir. Bu modellerinin alternatifi ikili mekanizma ve magic stor de tercih edilebilir. İlk çıktığında çok pahalı olmasına rağmen artık daha fazla firmanın üretmesiyle beraber fiyatları da düşmüştür. Mağazamızda fiyatları 60 lira ile120 lira arasında değişmektedir. Fiyat aralığında elliden çeşit ula bilirsiniz. En ucuzu düz, pahalısı ise pileli olan cinsidir.

Zebra Perde Temizliği Nasıl Yapılır


Spor, modern ve sade mekânların dekorasyon ürünüdür. Ayrıca ofis, restoran ve Caferlerde yapılmaktadır. Tek olumsuz yanı ise kolay yıkanamaması ve temzilenmesinin zor olmasıdır. Çünkü mekanizmasından onu ayırmak pek kolay değildir. Diğer önemli husus eğer hep aynı alan yoğun güneşe maruz kalırsa modelleri kumaşının o bölgesi sararacaktır. Böylece çevirdiğinizde alan çok hoş durmayabilir. Kısacası çok şık ama kullanımı zor perde modelleridir. Zebra perde satın alırken avantaj ve dezavantajlarını tartarak tercih ediniz.

 

Son dönem perde talepleri ile alakalı olarak, çok şık ve değişik bir soluk olan zebra perde moda olmuştur. Zebra perde akımını firma olarak en muntazam şekli ile hatasız olarak sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Zebra perde kullanılan mekanlar da ayrıca stor perde kullanmaya gerek kalmadığı için her anlamda sizleri memnun edecek bir ürün olduğunu belirtmek isteriz. Stor perde her ne kadar tüllerin ve mekanizmalı perdelerin vazgeçilmezi olsa da stor perde mantığı ile üretilen ve ergonomik kullanım sağlayan zebra perdeler de şuan evlerin yeni hiti olmakla ön plana çıkıyor.

 

TEL: 0216 371 06 05

 

ZEBRA PERDE
 

Diğer Perde Modellerimiz