İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

PİLELİ PERDE MODELLERİ

Pileli perde modelleri.

Pileli perde modelleri, klasik mekânlarda kullanılan modellerdir. Modası hiç bir zaman geçmez. Ayrıca doğru materyaller seçilirse kullanımı kolay modelleri başında gelir. Çok fazla renk ve fiyat alternatifi mevcuttur. Her geçen yıl yeni yılın dekorasyon stillerine göre tasarlanır ve üretilir. Sonuç olarak nihai tüketicinin beğenisine sunulur. Evinize uygun modeli seçmek ve yaptırmak isterseniz uzman kadromuzdan yardım isteyebilirsiniz.

NE TARZ ÜRÜNLER SEÇİLMELİ


Ürün seçimi pileli perde modellerinde çok önemlidir. Eğer doğru seçimler yapılmaz ise ortaya kötü sonuçlar çıkabilir. Dikkat edilmesi geren en önemli husus zeminin yumuşak ve akışkan olmasıdır. Daha sonra desen beğenilmesine geçilir. Muntazam duruş elde etmek için bu çok önelidir. Dantel ve vual zeminler örnek olarak verilebilir. Yarı geçirgen organze gibi ürünler pileli perde modelleri uygun olmayacaktır. Duruşunun şık olamamasının yanında yıkandıktan sonra kesinlikle ütülenmesi gerekir ve çoğu zaman eziyet halini alabilir.

PİLE ORANLARI NASIL HESAPLANIR?


Diğer husus verilecek büzgü oranıdır. Şık duruş için en önemli diğer kalemlerden biriyse budur. Genelde iki çeşit büzgü kullanılır. Bunlar bire üç ve bire iki buçuktur. Peki, nasıl hesaplanır. Örneğin 3m eninde camınız var. 3*3 = 9metre tül kullanılır. Diğerinde ise 3*2,5 = 7,5metre gider. Bunların dışında yapılacak iş çok iyi sonuçlar vermez. Firma olarak pileli perde modelleri, eğer müşterinin özel bir isteği yoksa 1 e 3 oranında tül kullanmaktayız.

BİLGİ HATTI: 0216 371 06 05

Diğer Perde Modellerimiz