İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

FON PERDE MODELLERİ

Fon perde modelleri.

fonluk kumaşları

 

Fon perde modelleri tamamen dekoratif amaçlı kullanılan modellerdir. Ama tül yaptırdığınız odanıza fon modelleri yaptırırsanız odanızın görüntüsü tümüyle değişir. Bu modeller genellikle kumaşlardan tercih edilir. Tafta, ipek, viskin, şönil ve kadife yapılacak kumaşlar olarak sıralanabilir. Farklı dikiş stilleri mevcuttur. Bunlar boru, kanun, yan ve Amerikan büzgü şeklinde yapılabilir. Bu dikiş stilleri arasından istediğiniz ve aldığınız kumaşa en yakışanı edinebilirsiniz. Firmamız fonluk kumaş dikimi yaparken genelde Amerikan pile ve astarlı çalışmaktadır. Böylelikle daha ve tok görüntü sergiler. Bitmiş eni genelde 90 ile 100 cm arasında yapılır. Fon perde modellerinin tamamlayıcı unsurları braçol, sarkıt ve rensolardır. Bazen çok şık bir braçol duruşunu tamamen değiştirir. Kısacası aksesuarlar tüm modellerde olduğu gibi panolar içinde vazgeçilmez öğelerdir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda muflonlu dikimi de yapmaktayız. Muflonlu modelleri kuru temizleme gerektirdiğinden pek tercih edilmezler. Diğer stillerde dikilmiş kumaşlar kuru temizleme gerektirmezse makinenizde ılık su ile temizleyebilirsiniz. Hafif nemli olarak makinenizden çıkaracağınız perde kumaşlarını hemen asarsanız onlarda ütü gerektirmeyecektir. Ama illaki ütü gerektiren perde modelleri ters yani arkadan ütülenmelidir. Böylece kumaş zarar görmez ve ömrü daha uzun olur.

Tüllerde ve fonlarda çok farklı fiyatları bulabilirsiniz. Mağazamızda ucuzundan pahalısına kadar tüm perdeleri ve fiyatları bulabilirsiniz. Fiyatları seçilen ürün le doğru orantılıdır. En ucuz şanzalize pahalı kumaşlar ise Hint ipeğidir. Seçilecek kumaşlar bazen fiyatlarını 2 veya 3 katı yükseltebilir. Eğer kaliteli ve şık bir tül seçtiğseniz zaten iyi fon kumaşıda yapmak istersiniz. Aksi halde tülünüz kendini pekte göstermeyecektir. Tüllerde olduğu üzere fonlarda da pile oranı fiyat konusunda iyi etkendir.

BİLGİ HATTI: 0 216 371 06 05

 

 

 

 

Diğer Perde Modellerimiz