İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

DİKEY PERDE MODELLERİ

ofisler için dikey perdeler

Dikey perde modelleri.

Evlerimizde olduğu kadar çalışma alanlarımıza da özen göstermeliyiz. Çünkü çoğumuz çalışma mekânlarımızda, evimizde geçirdiğimiz zamandan fazlasını geçiririz. Çoğu zaman ofisleri o sıkıcı bunaltan ortamda çıkarmak için bir kaç dokunuş yeterlidir. Bunlar boyası, zemin döşemeleri, mobilyaları değiştirmek olur. Ama olmazsa olmazı camlarımızı giydirmektir. Ofis camlarında mağazamızda çok farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Bunların başında da bu modeller gelmektedir. Dikey perde modelleri ile ilgili kısaca bilgilendirme vermek gerekirse;

Dikey Perde Çeşitleri Fiyatları ve Kumaş Cinsi

Dikey perde modelleri, PVC slâytların yan yana gelerek oluşturduğu modeldir. Genelde ofis ve iş yelerinde kullanılır. Sağa ve sola hareket eden kendine has mekanizması mevcuttur. Kullanılan şeritler PVC veya kumaştan yapılabilir. Çok fazla renk ve deseni vardır bunlar düz, çizgili, oluklu ve kabartma çeşitleri vardır. Ayrıca slâytlar plastik malzemeden yapıldığı için kullanımı kolay modellerdir.

Pvc Dikey Perde Modelleri ve Temizliği Nasıl Yapılır

Temizliği en kolay modellerdir. Kirlendiği takdirde su veya nemli bezle temizlenebilir. Firmamız dikey perde modelleri üzerine dijital baskı hizmeti de vermektedir. Böylece çok düz duran malzemeye istenilen resim bastırılabilir ve bu duruş daha hareketli hal alabilir. Dijital baskı yapılırken önemli detay resim kalitesinin ve boyutlarının büyük olmasıdır. Fiyatları seçilen malzeme ve mekanizma kalitesi ile orantılıdır. Eğer dikey PVC ayrıca anti statik özellikte ise fiyatları biraz yüksek olur. Ucuz modelleri slâytları ince olanlardır. Güneş ışığına maruz kaldığında hem eğilir ham de ağır bir koku yapar. Perde güneş ışınlarına direk maruz kalan camlarda çok kötü sonuçlar yaratabilir.

İstanbul hattı: 0 216 371 06 05

DİKEY PERDE

 

Diğer Perde Modellerimiz