İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

KRUVAZE PERDE

zebra ile kruvaze perde duruşu

Kruvaze perde.

ferah evler için kruvaze

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KRUVAZE PERDE

Ev dekorasyonu stillerinin devamlı yenilenmesi yeni modellerin tasarlanmasına yardımcı olur. Tabi belirli dönemlerde eski ye dönüşte yaşanmaktadır. Kruvaze perde modelleri aslında çok eski zamanlardan beri olan bir perde modelidir. Ama son yıllarda tekrardan çok rağbet görmeye başlamıştır. Perde modelleri kısaca, tüllerin sağa ve sola toplanmasıyla yapılır. Dantel ve örme kumaşlar uygulandığında iyi sonuçlar alınmaktadır. Güneşlik olarak saten yerine stor seçilebilir. Stora dilim ve boncuk ilave edilerek görsellik daha artırılabilir. Ortadan sarkıt benzeri aksesuarlar kullanılarak bütünlük sağlanır.

DESENLERİ

Tabi günümüzde açılır perde modelleri mekanizmalı yapmak mümkündür. Böylece ister düz isterseniz modelli kullanabilirsiniz. Mekanizmanın fiyatı da çok yüksek değildir. Aydınlık veya ferah mekânlar yaratmak istenirse tam size uygun seçeneklerin başında gelir. En büyük dezavantajı camın açılmamasıdır. Yeni tasarladığımız mekanizmayla bu sorunu da giderdik. Ürün sağa sola ve aşağı yukarı hareket etmektedir. Böylelikle cam açılma sorunu ortadan kalkmış olur. Aşağıdaki desenleri seçip sipariş verebilirsiniz.

kruvaze desenlerikruvaze perdelermekanizmalı kruvaze

FİYATLARI VE TEMİZLİĞİ

Tüm modellere oranla fiyatları biraz yüksektir diyebiliriz. Çünkü kruvaze de çok fazla metrajda tül kullanılmaktadır. Buda maliyetlerini artırmaktadır. Eğer mekanizmalı istenirse ayrıca mekanizma fiyatı ilave edilir. Fiyatlarını düşürmek için duvardan duvara değil cam kadar uygulanabilir.

Temizlik yapılacağı zaman eğer mekanik ise tülü üst bölmeden ayırmak gerekir. Sonra dikili olan halkalardan makara ipleri çıkarılır. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir. Organze zeminli ise kuru temizleme yapılmalıdır. Aksi halde ürün yıpranır veya ömrü kısalır. Uygulanmış kruvaze modelleri incelemek için tıklayınız.


TEL : 0 216 371 06 05 

 

 

Diğer Perde Modellerimiz