İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

 İSTANBUL PENDİK PERDECİ

İstanbulpPendik perdeci.

Firmamız İstanbul´un yeni cazibe alanı olan Pendik ilçesine perdeci hizmeti vermektedir. Gelişen yapısıyla önümüzdeki yıllarda çekim merkezi olması beklenmektedir. Ev işyeri, ofis, büro ve diğer bütün mekanlara yaptıracağınız modele karar vermeden mutlaka bizden fiyat alınız. Çünkü biz kaliteli malzemeyi makul fiyatlarıyla müşterilerimize sunmayı ilke kabul etmekteyiz. Sunduğumuz servis hizmetleri;

 

  1. Her türlü perde satışı,
  2. Perdeci montaj desteği,
  3. Alınan ürünlerin dikimi,
  4. Mevcut kullanılanların tadilatı,
  5. Temizlenmesi gereken modellere kuru temizleme yapılması olarak sıralanabilir. Ayrıca Pendik' ten perde ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Pendik' de müşterimize uyguladığımız salon perdesini yukarıda görmektesiniz. Oda siyah ve beyaz tonlarında dekore edildiği için perdelerde de bu renkler kullanıldı. Tül yerine burada simli tesbih ip perde uygulandı. Yanlarına ise panel fon yada japon perde olarak adlandırılan model yapıldı. Fon üzerine boncuk sarkıt gümüş renkte yapıldı. İpin altına blackout stor perde ile beraber odanın perdeci dekoru tamamlanmış oldu. Diğer odalara zebra, mutfağa jaluzi ve balkon camı için ahşap dikey perde yapıldı. Pendik perdeci oturma odası için desenli zebra perde uygulamasını yaptık. Her iki cam için ayrı kanat halinde üretilip montajı yapıldı. Duvarları boş bırakılan oda daha ferah bir yapıya kavuştu.

BİLGİ HATTI : 0 216 371 06 05

 

Diğer Perde Modellerimiz