İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

projeksiyon perdesi modelleri fiyatları ve çeşitleri

Projeksiyon Perdesi ve Kullanım Alanları

Adında anlaşılabileceği üzere kullanılan cihazıyla tercih edilen bir üründür. Projeksiyon perdesi evlerde, ofislerde, otellerde, kafelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılır. Mekanik aksam ve kumaştan oluşur. Kumaşın en büyük özelliği yansıtılan görüntüyü dağıtmaması ve ışığı % 100 kesme özelliğidir. Yani cihazdan yansıtılan ışığı arkasına geçirmez. Sunum yada her hangi şekilde kullanıldığında mekanın karartılması gerekir. Gece böyle bir sıkıntı ile karşılanmaz iken gündüz karşımıza çıkar. Hazır olarak satın alabileceğiniz gibi özel ölçü ile istediğiniz ebatlarda yaptırabilirsiniz.
 

Storlu Projeksiyon Perdesi

 
Genelde iki faklı şekilde üretilir ve kullanılır. Bunların başında ayaklı ve storlu çeşitleri gelir. Ayaklı olanı sadece kullanılacağı zaman çıkarılır ve iş bitiminde tekrar katlanarak saklanabilir. Genelde hazır olarak satılan bu özelliktedir. Storlu modellerde ise perde duvar veya tavana monte edilir. İsteğe göre yalı yada zincirli şekilde tercih edilebilir. Yaylıda hareket alttan çekilerek yapılır. Zincirlide ise yandaki zincir mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı hareket eder. Yaylı olanların fiyatları zincirlinin fiyatları ile karşılaştırıldığında biraz daha ucuzdur.
 

Motorlu Projeksiyon Perdeleri

 
Motorlu projeksiyon perdesi rahat konfor ve birazda havalı bir üründür. Storlu modellerin tüm özelliklerini taşır. Bunların yanı sıra stor borusunun içine motor ve alıcı eklenir. İstendiğinde kumanda da ilave edilebilir. Tek tuşla hareket kabiliyeti sağlanmış olur. Motorlu projeksiyon perdesi için önemli husus motorun kalitesidir. Motor fiyatları toplam fiyatı çok etkiler. Motorlu üründe diğer önemli husus elektrik tesisatının takılacak yere muntazam olarak çekilmesidir. Dışarıdan götürülen ve göze çarpan kablolar tüm görselliği bozabilir.
 

PROJEKSİYON PERDESİ

 

Diğer Perde Modellerimiz